header mob

  • Nieuws
  • OPROEP: NIA bestuur is op zoek naar een nieuw bestuurslid - ben jij geïnteresseerd? Laat het ons weten!

OPROEP: NIA bestuur is op zoek naar een nieuw bestuurslid - ben jij geïnteresseerd? Laat het ons weten!

Beste NIA leden,

Een van onze huidige bestuursleden heeft ons laten weten te willen stoppen als bestuurslid van onze vereniging.

Welke enthousiaste collega zou het NIA bestuur willen komen versterken? 

Wij zijn opzoek naar een collega die het leuk vindt om de nieuw op te richten communicatie commissie te gaan trekken. Het doel van deze commissie is om de communicatie met onze leden te verbeteren door middel van het ontwikkelen van een nieuwe NIA website/app en een social media plan etc. 

Om de diversiteit binnen het bestuur te vergroten en onze beroepen binnen de industrie zo breed mogelijk te vertegenwoordigen, vragen wij ook collega's die werkzaam in bijvoorbeeld medical affairs, clinical, market access of commercial te reageren.

Ben je geïnteresseerd? Stuur dan een e-mail met je CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Met vriendelijke groeten, namens het NIA bestuur,

Bregje Briët